05 Şubat 2016

Denizbank Harcama İtirazı!

İnternetten yaptığım bir harcamada, tek seferlik ödeyeceğimi düşünerek Denizbank kredi kart bilgilerimi girdim. Fakat daha sonra ekstremde bu işlemin bir kez daha çekildiğini gördüm. Bu işlemin tekrar gerçekleşmemesi için 27.10.2015 tarihinde kartımı kullanıma kapattım. Buna rağmen ilgili tutar kredi kartımdan tahsil edilmeye devam etti. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda çözüm olarak kartımı iptal edip yeni kart göndereceklerini söylediler.

Kartı paketinden bile çıkarmamama rağmen bugün ki ekstremde bu tutarın yine yansıdığını gördüm. 08.01.2016 tarihinde harcama itiraz formunu gönderdim geçmiş dönemlerdeki işlemler için fakat hala bir dönüş olmadı ve her ay 30-40 lira arası faiz işliyor. Ekstreme yansıtılan bu tutarları ödeme gücüm olmadığı için işleyen faizlerden ve bozulan sicilimden tamamen bankanız sorumludur. İlgili tutarların bir an önce iadesini talep ediyorum.

Doğan 90 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Doğan G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön