02 Mayıs 2013

Denizbank Haksız Ve Usulsüz Ücret!

Kurtaran Hesap örtüsü altında aylık %5, 5 lik faiz uygulayan Denizbank, geciken ödemeden kaynaklı kredi iptali yazılarının hiç oluşmadığı ve hiç gönderilmediği halde tesadüfen internet ortamında görerek 11. 03 şahsen müdahale ettiğim dava ve mahkeme masrafları adı altında 140 TL kesmiştir. Ne dava açılmış , ne masraf oluşmuştur.

Bir ihtar ve konu hakkında uyarı bildirimi almadığımı bildirdim. Varsa böyle bir yazı gecikmeli dahi olsa elime geçmeli, iddia edildiği şekilde 8. mart 13 cuma günü yollanmış ise, posta damgası geçerli olmak üzere bunun ispatı bu bankanın görevidir. Böyle bir uyarı yapmadan hiç bir kurum bir kuruş dahi kesinti yapamaz. Türkiye banka krallığı değildir.

Sema 73 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Sema B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön