01 Kasım 2016

Denizbank Haksız Sigorta Dayatması.

Denizbank Florya şubesinden Ekim 2015 de kendi davetleri üzerine 27 bin TL taksitli tüketici kredisi aldım.
Kredi formu imzalanırken hayat sigortasından hiç bahsetmeyen banka haberim olmadan hesabımdan 1 yıl için 475 TL sigorta bedeli tahsil etmiş. Ekim 2016'da posta kutuma gelen "sigortanız yenilenecek bedeli de 475 TL'dir" ibareli bir posta ile ile bilgim dışında bana dayatılan ve tahsil edilen bu bedelden haberim oldu. Kredimin bitmesine 6 ay kaldı toplam 9 bin lira borcum kalmışken bir yine 475 TL'lik bir bedelle sigorta tarafıma dayatılmaktadır.

Denizbank Florya şubesine giderek dilekçe ile durumu anlatmaya çalıştım. Ancak onlar yardımcı olmak yerine "bizde böyle" ve "krediyi alırken iyi de para öderken mi kötü" şeklinde alay ettiler. Kaldı ki bu kişiler yasal olmamasına rağmen dosya masrafı adı altında 675 TL'de benden para almışlar. Denizbank merkeze bildirdim ama nafile.

Çiçek 1.119 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Çiçek E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön