Denizbank Haksız Nedenlerle Aldığı Parayı İade Etmiyor!

Düzgün K. |

Denizbank Erzurum Yakutiye Şubesine tanımlı maaş hesabım bulunmakta aylık hesap işletim ücreti adı altında her ay hesabımdan para kesitintisi yapıldı. Çalıştığım kurum Denizbank Yakutiye şubesiyle çalışan personelin maaş hesabı yatırılmasıyla ilgili anlaşması bulunmasına rağmen ve kurumda çalışan hiçbir personelin maaş hesabından hesap işletim ücreti adı altında para kesintisi yapılmamasına rağmen sanki bana özel bir sözleşme yapılmışçasına bu haksız uygulamanın düzeltilmemesi için hiçbir işlem yapmadılar. Onlarca defa yetkili şubesi aradım telefonlara cevap veren kimse yok ya da kasıtlı olarak açmıyorlar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Düzgün K.
  01 Aralık
  09:58

  Değerlendirme istemiyorum yapmış olduğunuz bu haksız uygulamayı düzeltin. Ayrıca Şikayetvar.com şikayet metnimin tamamını yayınlayınız lütfen. Denizbank Rusya merkezli bir banka ve şuanda Türkiye ile Rusya arasındaki gerginlikten dolayı biz Türk vatandaşlarına böyle bir uygulama yapıyor onu da bilmek istiyorum.

 • 30 Kasım
  10:33

  Müşterimiz Sn Düzgün K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801