12 Mayıs 2015

Denizbank Haksız Kazanç!

2011 yılında Denizbank Şirinevler Şubesinden konut kredisi kullandım. Değişik isimler altında (poliçe, biriken hesap vs.) hesabımdan para çekilmektedir. Banka ile irtibata geçiyorum fakat zorluk çıkarıyorlar. Kendi çıkarları söz konusu olduğunda bilgilendirme araması yapıldığı herkesin malumudur. Fakat daha önce de yaşadığım bu konularda en ufak bir bilgilendirme dahi yapılmamaktadır.

Namık 470 Okunma

Cevaplar

  • Namık23 Mayıs 2015

    Söz konusu iki şikayetimden biri çözümlenmiş olmasına rağmen "Konut Finansmanlı Evim Paket Sigortası" poliçesinin iptali, iadeleri ve tekrar yenilenmemesi konusundaki işlem henüz gerçekleştirilmedi. Süreci takip ediyorum. Söz konusu şikayetimin de en kısa sürede çözümleneceğini umuyorum.

  • Namık16 Mayıs 2015

    Son şikayetim kısmen çözümlendi. Tamamen çözümlenmesi için süreci takip ediyorum en kısa sürede çözümleneceğini umuyorum. Son şikayetime benzer sorunu daha önce de yaşamıştım. Keşke daha önce de son şikayetimde gördüğüm ilgi ve alakayı görebilseydim. Daha doğrusu şikayete söz konusu olabilecek uygulamaları hiç yaşamasaydım. Çünkü hem maddi anlamda hem de psikolojik olarak çok yıprandım.

  • Denizbank Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Namık Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön