04 Eylül 2013

Denizbank Haksız Kart Aidatı Alıyor!

Denizbank kredi kartımın son hesap ekstresini incelediğimde 55 TL yıllık kart ücreti yansıtıldığını gördüm. Bu kesilen 49 TL yıllık kart üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iadesini talep ediyorum.

Abdulkadir 48 Okunma

Cevaplar

 • Abdulkadir15 Temmuz 2014

  Artık Denizbankla ilişiğim kalmadı.kredi kartını iptal ettirdim.

 • Abdulkadir24 Eylül 2013

  bir dahaki aydan sonra size elveda diyeceğim.bütün ilişiğimi keseceğim sizinle....

 • Abdulkadir24 Eylül 2013

  bir dahaki aydan sonra denizbank sana elvada diyeceğim..

 • Abdulkadir18 Eylül 2013

  denizbankdan gelen mailde kredi kartın aidatının iadesini reddetmişler.bende denizbankla olan bütün ilişkimi kesiyorum.bu aydan itibaren kredi kartını kullanmayacam,iptal ettireceğim..

 • Denizbank Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimiz Sn Abdülkadir K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön