09 Mayıs 2013

Denizbank Haksız İdari Takip!

Denizbank tarafından, hakkımda haksız yere idari ve yasal takip başlatılmış, yazı bana ulaşır ulaşmaz borcumu kapatmama rağmen farklı bankalardaki itibar ve puanım eksi yani karalisteye düşmüş gözüktüğünden birçok işlemi yapamamakta ve faydalanamaktayım.

Bu durumdan fazlasıyla mağdurum, nezdinizde kınıyorum ve haklarımın iadesini talep ediyorum (2012 haziranın da, 600 tl için, haberim ve iznim olmadan açılan ek hesapmış, ordan yapılan bi kullanımdan dolayı imiş.Geçen 2-3 aylık süre içinde hiçbir şekilde uyarılmadım ve bana hiçbir şekilde ulaşılmadı, dolayısı ile böle bir durumdan haberim bile yoktu)

Sinan 62 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Sinan Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön