07 Mayıs 2013

Denizbank Haksız Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Denizbank Salihli şubesinde vadesiz hesap açtırdım. Hesap işletim ücreti alınmaması için Telefon ve şu faturalarımı otomatik ödeme talimatını Kocaeli Darıca şubesine başvuruda bulundum.

Şu faturamın aslını da Salihli şubesine faxladılar ama kendilerinden kaynaklanan dikkatsizlik sebebiyle abone nomu 1 sıfır fazla girdikleri için şu faturası hesabımdan tahsil edilemedi. ve ben cezalı ödedim ve de otomatik ödeme talimatı hesabından para almadığı kabul edilerek hesap işletim ücreti alındı.

Kendilerinden kaynaklanan hatanın bedeli niye ben ödedim ve iade edilmiyor? Ayrıca Avea modem internetim içinde 3. otomatik ödeme talimatı verdim ama yine ödeme yapılmadı ve ben cezalı ödedim. Mağdur edildim.

Halime 52 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Halime Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön