05 Şubat 2014

Denizbank Haksız Faiz Tahsilatı Yaptı

Daha önce ki Denizbank şikayetimde belirtiğim üzere kasım 2013'den beri yapmadığım ve telefonda (ses kaydı alınmıştır) hangi işleme ait olduğunu bile söylemeyen Denizbank ancak açıklaması şöyle olmuştur Kurtaran hesabınızdan 200 TL'lik işlem yapılmıştır (taksitli) kendilerinin iddia ettiği bu sanal işlem nedeni ile benden tam 4 aydır faiz tahsilatı (60) yapmakta.

Kurtaran hesabımı kapatmak için bende yukarıda bahsi geçen sanal 200 TL'yi istemekte. Şimdi Denizbank yetkilerine soruyorum Telefonda işlemin hangi aya ait olduğunu söyleyip hatta taksit durumunu bile ifade edipte hangi işleme ait olduğunu söylememek ne kadar doğru. Yapmadığım işlem için bana form doldur demeniz emrivaki değil midir?

Aykut 84 Okunma

Cevaplar

  • Aykut18 Şubat 2014

    Denizbank şikayet ile alakalı hala geri dönüş yapmamıştır.

  • Aykut11 Şubat 2014

    şikayet ile alakalı hala bir geri dönüşüm olmamıştır. Bilginize.

  • Denizbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Aykut A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön