26 Ağustos 2013

Denizbank Habersiz Kart Gönderdi!

Denizbank'tan kredi almam sonucunda bankadan hesap açmıştım. Hesabım açılırken özellikle kredi kartı istemediğimi belirttim. Fakat aradan geçen 2 sene boyunca 3. kez istemediğim halde kredi kartı gönderdi ilgili banka. Çağrı merkezini önceki seferlerde aramam ve kredi kartı istemediğimi belirtmeme rağmen yine kredi kartı gönderdiler. Talep etmediğim halde kredi kartı gönderilmesi ve teslimatında benim dışında başkasına yapılıp kartın kabul edilmiş gibi gösterilmesinden şikayetçiyim.

Haberim olmadan asla kredi kartı gönderilmesini asla istemiyorum. Ayrıca kredi kartı gibi değerli bir evrakın başka birine teslim edilmesinin Denizbank'ın kanun önündeki sorumluluğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Ömer 62 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Ömer Faruk Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön