15 Mayıs 2013

Denizbank Güngören Şubesi Konut Kredisi Yeniden Yapılandırma!

Denizbank Güngören Şubesinin 2163324 nolu müşterisiyim. Ekim 2012 kullanmış olduğum konut kredimi faiz oranlarının düşmesi sebebiyle Ocak 2013 de yeniden yapılandırmak istedim. Şubeye hiçbir zaman telefonla ulaşamadım ve çağrı merkezine bıraktığım şikayet mesajlarına rağmen bugüne kadar bana hiçbir dönüş yapılmadı ve bu nedenle başka bir bankadan refinansman yaptırmaya karar verdim.

Şubeye kredi kapama yazısı için mail attım ve aradım ama yine bir dönüş alamadım yine bir çağrı merkezine şikayetim sonucunda bana yazıyı gönderdiler ama yazıda bir hata olduğundan düzeltme talep ettim. Yazdığım mailde 3 kişi bulunmasına rağmen bana 3-4 gündür hiçbir şekilde dönülmüyor.

Erdem 52 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Erdem A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön