02 Nisan 2013

Denizbank Gişe Sırasına Uyulmaması!

Kredi ödemem için bugün İzmir Alsancak Şb. gittim. Kartımla 509. sırayı aldım. Hemen yanımda 508. kişi vardı. Diğer yanıma ise benden sonra iki arkadaş geldi. Yaklaşık bir saat bekledikten sonra 3 nolu gişedeki görevli elektronik sıra dışından sıradaki alayım dedi, bu esnada en son gelen ve elinde elektrik faturası olan kişi sıra onda olmamasına rağmen gişeye atıldı. Ben sıranın yanımdaki 508'de olduğunu söyledim.

Diğerleri de sırayı teyit etti. Fakat gişedeki şahıs sıranın onun olduğunu iddia etti ve sırayı terketmedi. Bende tepkimi dile getirdim, güvenlik görevlisi oralı bile olmadan beni suçlu ilan etti. Ben gidip gişede o şahısla kavgamı etseydim? Görevliler niye benim hakkımı korumuyor?

Evren 113 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Evren K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön