02 Haziran 2016

Denizbank Fon Parası...

Dün maaşım yattı. Hesabımda 1575 TL vardı. Sabah ATM'den para çekerken baktım 1500. detayına baktım fon alınmış. 5 aydır maaş alıyorum, böyle bir şey olmamıştı ve böyle bir şeye iznim ve onayım yokken. Neyse aradım müşteri hizmetlerini tamam iade edelim dediler, hemen sonra eksik bilginiz var iade edemiyoruz dediler.

Çekerken nasıl çektiniz bilgi eksikse dedim, biz bilemeyiz bunu şube çözer arayın dediler. Aradım Afyon şubesini Ş*** adında bir kadın bana bağırarak telefondan işlem yapamayacağını çok kaba bir üslupla dile getirdi.

Hafta içi her gün çalışıyorum 75 TL için şube şube gezip dilenelim mi? Ki para kendi paramız iken.

İsmail 192 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 03 Haziran 2016

    5 kez de telefonla görüştüm hala sonuç yok. Denizbank'tan uzak durun tavsiyem hala geçerli...

  • Denizbank Temsilcisi02 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn İsmail K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön