Denizbank FastPay Hata Bildirimi.

Ahmet Fatih G. |

23.03.2106 İzmir Karabağlar Denizbank ATM'den göndermiş olduğum fastPay işlemini 24.03.2016 günü iptal ettim. Para çekilmemişti hesabıma iadesini istedim müşteri hizmetleri personeli bayan ş*** hanım fastPay iadenin olduğunu ancak 6 saat sonra çekebileceğimi söyledi ilerleyen günlerde çekemedim. fastPay de gözüken tutarı hesabıma aktaramıyorum konuyla ilgili İzmir Denizbank çamdibi şubesi bir gün sonra İzmir Denizbank Hatay şubesi sorunu çözemediğini genel merkeze talep oluşturduklarını hızlı bir şekilde çözüme ulaşacağını söylediler. 30.03.2016 sorun devam ediyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Fatih G.
  09 Kasım
  03:07

  Uzak durun bu bankadan bir de ödül almışlar komedi bunca yetersiz personellemi

 • Ahmet Fatih G.
  12 Nisan
  12:30

  Denizbank müşteri hizmetleri yetersiz bilgilendirmelerinden ya da konuyla ilgili ne yapacaklarını bilmemelerinden fastPay ödüllü sistemleri çöktü. hiçbir işe yaramıyor. 1 aydır para iadesi bekliyorum hesabımda olan parayı aktarma hatası verdiğinden ödeme alamıyorum. Aman aman Denizbank mı 1 tane konuya vakıf insan yok ne müşteri temsilciliklerinde ne şubeler eğitim sıfır koca bir sıfır bir müşteri temsilcisinin söylediğini digeri kabul etmiyor başka söylüyor tutarlılık yok konuyla ilgili belgeleri aldım adli makamlardan Denizbank Karabağlar şubesine ilettim iletmemin yeterli olacagını söyleyen müşteri temsilcisi şimdi bekleyin diyor olayı bu kadar cahil bir araya nasıl gelir. Denizbank a. ş

 • Ahmet Fatih G.
  12 Nisan
  00:39

  156492660 No. Şikayetim halen çözülmemiştir. Hesabımdaki bloke devam ediyor.

 • Ahmet Fatih G.
  03 Nisan
  18:07

  156492660 No.. şikayetim halen çözülmemiştir.

 • 01 Nisan
  09:26

  Müşterimiz Sn Ahmet Fatih G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801