16 Aralık 2014

Denizbank Fast Pay Para İadesi Yapılmadı!

İdefix.com Denizbank'ın fast pay uygulamasıyla yapılan ödemelerin %20'sini fast pay hesabına geri ödeyeceğini taahhüt etmiş ve bunu sitesinin anasayfasında günlerce duyurmuştu. Denizbank müşterisi olmama rağmen tamamen İdefix'e güvenerek uygulamayı indirdim, kredi kartı bilgilerimi Denizbank'ın fast pay uygulamasıyla paylaştım ve ödemeyi de buradan yaptım. 25 Kasım 2014 tarihinde wı63789932 no.lu siparişimde görülebilir. Kendilerini aradım, beni Denizbank'a yönlendirdiler, Denizbank'ta ise müşterileri olmadığım için yapılan ödemeyi göremeyeceklerini bu yüzden de yardımcı olamayacaklarını söylediler. Operatörün davranışları ise çok nezaketsizdi, resmen üfleye püfleye kapamamı bekledi.

Emre 1.334 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Emre G. Müşterimizin 16/12/2014 tarihinde ilettiği bildirimin incelemesi devam etmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

  • Emre29 Aralık 2014

    hiçbir gelişme yok.

  • Denizbank Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Emre G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön