Denizbank Fast Pay Para İadesi Yapılmadı!

Emre G. |

İdefix.com Denizbank'ın fast pay uygulamasıyla yapılan ödemelerin %20'sini fast pay hesabına geri ödeyeceğini taahhüt etmiş ve bunu sitesinin anasayfasında günlerce duyurmuştu. Denizbank müşterisi olmama rağmen tamamen İdefix'e güvenerek uygulamayı indirdim, kredi kartı bilgilerimi Denizbank'ın fast pay uygulamasıyla paylaştım ve ödemeyi de buradan yaptım. 25 Kasım 2014 tarihinde wı63789932 no.lu siparişimde görülebilir. Kendilerini aradım, beni Denizbank'a yönlendirdiler, Denizbank'ta ise müşterileri olmadığım için yapılan ödemeyi göremeyeceklerini bu yüzden de yardımcı olamayacaklarını söylediler. Operatörün davranışları ise çok nezaketsizdi, resmen üfleye püfleye kapamamı bekledi.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:20

  Müşterimiz Sn Emre G. Müşterimizin 16/12/2014 tarihinde ilettiği bildirimin incelemesi devam etmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801

 • Emre G.
  29 Aralık
  21:18

  hiçbir gelişme yok.

 • 16 Aralık
  14:43

  Müşterimiz Sn Emre G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.