24 Nisan 2013

Denizbank Erteleme Kampanyasına Katıldığım Halde Erteleme Yapılmadı!

Denizbank'ın şimdi al haziranda öde kampanyasına mesajla katıldım. Firma mesajıma 11 Mart 2013 tarihinde katılımınız alınmıştır. Harcadığınız işlemler Hazirana ertelenecektir diye mesaj gönderdi. Yaklaşık 3000 tl işlem yaptım. Ama yaptığım harcamaları ertelemeden bu ekstreme yansıtmışlar. Müşteri hizmetlerini aradım, mesajınız ulaşmamış dediler. Ulaşmayan mesaja nasıl cevap geldi anlamadım. Ekstrede yapmış olduğum 3000 tl harcamayı ödemeyecem Haziran'a kadar. Bakalım faiz işletecekler mi. Eğer işleteceklerse bende mesajla birlikte Tüketici Hakem Heyetine gideceğim. Kampanyayı neden düzgün yapmıyorsunuz.

Hanefi 104 Okunma

Cevaplar

  • Hanefi24 Nisan 2013

    Bana mesaj geldi bugün talebinize olumlu cevap veremiyoruz diye. Size ekran görüntüsünü ileteceğim. Gönderdiğiniz mesajı mail ile bildireceğim. Hala olumlu cevap alamazsam,Romanya dönüşü ilk soluğu tüketici hakem heyetinde alacağım.

  • Denizbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Hanefi Z. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön