Denizbank "Emekli Bonus" Aidatsız Diye Zorla Verilen Karta Aidat Yansıtıldı!

Temel A. |

Kart aidatı yok diye zorla verilen emekli bonus kartıma 33 TL aidat yansıdı. 4440800 aradım, 3. gün dönüş yaptılar. Kesinlikle iade edilemeyeceğini bildirdiler. İtiraz ettim 4440801 arayabilirsiniz dediler. Aradım, müşteri hizmetlerinin verdiği cevabın esas olduğunu, yine de şikayetimi kaydedeceklerini ama sonuç olmazsa tüketici hakem heyetine başvurabileceğimi söylediler.

Bravo size... Sizin memnuniyet anlayışınız ve sorun çözme beceriniz işte bu kadar...

Bu rakam için bunun yapılmayacağını biliyorsunuz ama olmaz olsun ki böyle para kazanıyorsunuz. Şimdi bu şikayeti de basit bir cevapla "cevaplamış olursunuz". Ben sizden dürüst olup sözünüzü tutmanızı istiyorum, farklı bir talebim yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Temel A.
  24 Kasım
  17:48

  Bu banka insanlarla dalga geçiyor. Yukarıdaki cevaba bakın, sonra da aynı bankanın diğer tüm şikayetçilere verdiği cevaba bakın. Hepsi aynı. Göz göre göre dalga geçiliyor. Mail adresine de şikayetiniz olumsuz olarak değerlendirildi şeklinde mail atıyorlar oldu bitti. Tekrar aradığınızda da önünüze duvar örüyorlar. yazıklar olsun.

 • Temel A.
  18 Kasım
  17:54

  İstisnasız herkese aynı cevabı yazan ve hiç bir çözüm üretmeyen bir banka. Ne memnuniyet hattında, ne de burada biç bir çözüm sağlamadılar. 0 HAKSIZ OLDUKLARI HALDE..

 • 14 Kasım
  08:49

  Müşterimiz Sn Temel A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801