23 Eylül 2013

Denizbank El Konulan Bonus Puanlar!

Denizbank tarafından telefonuma mesaj gönderildi 5 defa market yada Akaryakıta 75 TL bonus vereceklerini vaad ediyorlar idi. Ben de bu kampanya ya katılıp istenen miktarda harcama yaptım ve vaad edildiği gibi 75 TL bonusu verdiler. İki seferde yaklaşık 40 TL harcama yaptım daha sonraki günlerde sistemde 35 TL bonus görünmesine rağmen harcama onayı alamadım.

Her seferinde işlem geçersiz uyarısını verdi sonra sistemde görülen 35 TL de kayboldu İnternet'ten güncel işlemlere baktığımda Deniz bank 35 TL mi geri aldığını gördüm. Denizbank'tan şikayetçiyim. Müşterinin onayı olmadan parasına nasıl el koyabilir.
Banka ile temasa geçtim fakat herhangi bir açıklama yapamadılar.

Murat 86 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Murat E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön