17 Eylül 2013

Denizbank Eksik İade!

Daha önceden yapmış olduğum şikayete istinaden hesap işletim ücreti adı altında borcum bulunan 120-TL 31. 50 TL tarafınızdan iadesi yapılmış fakat hesap işletim ücreti kesilmemesi için otomatik ödeme talimatı verdim.

Bunun için 80. 00 TL yatırdım fakat fatura için yatırdığım bu para çarşı şubesindeki hesap için hesap işletim ücreti alınmış ve bu durum bana söylenmediği için, verdiğim otomatik ödeme faturası alınmamış ve hala 20. 00 TL borçlu gözükmekteyim. Kredi aldığım günden beri sürekli aksaklık olmakta ve banka çalışanları da gerekli bilgileri tarafıma ulaştırmamaktadır.

Seda 53 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Seda S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön