07 Mayıs 2013

Denizbank Ek Hesap Açılmış!

9620*** nolu hesabım Balıkesir Şubesinde bulunmaktadır.Bankanızdan maalesef başka bir bankadaki kredimi kapatmak için kredi çektim. Maalesef diyorum çünkü artık sizin davranışlarını gördükten sonra tekrar başka bir bankadan kredi çekip kapatacağım hesabımı. Balıkesir şubesine 2-3 sefer gittim. Ek hesap açmışlar bu hesabı istemediğimi ve kullanmadığımı bildirdim.

Hemen kredim ile birleştirip eğer ödeme yapmazsam kendilerini güvenceye alıp buradan çekeceklerini söylediler. Krediyi 2-3 ay önce hamileliğimden dolayı 1-2 gün kadar geciktirdim. Hemen ek hesaptan çekilmiş nedense 2-3 ayda bu para 100 liraya varmış. Bugün ödedim paranızı. Dün haber veriliyor ve ek hesabımı nedense kapatmıyor.

Nefise 74 Okunma

Cevaplar

  • Nefise 09 Mayıs 2013

    Mesajıma çabuk şekilde cevap verdikleri için ve sorunumu çözdükleri için bankaya teşekkür ederim.

  • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Nefise M. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön