27 Şubat 2014

Denizbank Dosya Masrafı Kesti.

2008 yılında Ankara'da bulunan bankanızdan 15.000 TL tutarında kredi çekmiştim. Kredi kullanırken ödemiş olduğum dosya masrafını geri almak istiyorum. Şu an farklı bir şehirde ikamet etmekteyim.

Burada bulunan şubenize kredi hesap dökümümü almak için başvuru yaptığımda hesabımın kapalı olduğunu ve geçmiş döneme ait detayları göremediklerini söylediler. Ancak müşteri hizmetlerini aradığımda hesabımın açık olduğunu öğrendim. Bütün bankalardan hesap dökümümü alabilmeme rağmen Denizbank'tan alamadım. Ne yapmam gerekiyor?

Öznur 87 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Öznur Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön