15 Mart 2013

Denizbank Dosya Masrafı!

Denizbank'tan iki buçuk yıl önce mortgage kredisi kullandım. Toplamda 2. 5 Bin TL kesinti olmasına rağmen sadece 1250TL'lık kısmına dosya masrafı ve komisyon bedellerini geri almak için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Denizbank'ın son zamanlarındaki densizliklerinden sonra başvuru sürecimle ilgili bilgi istedim.

Verilen cevapta Denizbank'ın sözleşmeyi bana vermediği gibi Hakem Heyetinede yıllardır göndermediği cevabı geldi. Bu "sürüncemede bırakma" suçu olduğundan hem adlı ceza hem de tazminat talebiyle mahkemeye vereceğim. Ben bir devlet memuru olarak bunu yapmayı kendime görev bilirim. Hem mahkemeler, hem devlet hemde sosyal medyada bu bankayı ifşa edeceğim.

Aykut 73 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Aykut L. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön