16 Şubat 2013

Denizbank Daimi ve Sorunsuz Müşterilere Yapılan Ödetme!

2010 yılından beri Denizbank maaş ve kredi kartı müşterisiyim. Bu yıl da yine her yıl olduğu gibi kredi kartımdan 55 TL gibi fahiş bir rakam yıllık kart aidatı tahsil edilmiş. Bir önceki yıl 40-45 TL idi. Bayrampaşa şubesine kayıtlı olduğum için oradaki temsilci ile konuyu çözmüş ve bu alakasız aidatı ki herhangi bir üyeliğin bedeli değildir, - geri iade ettiler. Tabii ki bir ay sonraki ekstrede iade edilmiş oldu.

Klasik müşteri hizmetlerinin telefon ile arayıp formal anlamda gönül almaya çalıştığını biliyoruz. Bu defa onlara cevap vermeyeceğim. Konuyu kartlarını iade yoluyla çözeceğim.

Şeyhmus 188 Okunma

Cevaplar

  • Şeyhmus19 Şubat 2013

    Konu ile alakalı ilgili bankadan herhangi bir dönüş olmamıştır.

  • Denizbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Şeyhmus K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’na iletebileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön