19 Mart 2014

Denizbank Çocuk Oyunu Gibi Ücret İadesi

Denizbank'a yaptığım hesap işletim ücretlerine itiraz da çocuk oyunu gibi politika izleniyor. Bundan önceki 2350093 no'lu şikayetime istinaden 40,31 lira iade edildi, 2354714 no'lu şikayetime istinaden de 16 lira iade edildi. Neden böyle bir yol izliyorlar anladım. Toplam kesilen 84,31 lira kesilirken neden böyle parça parça iade işlemi yapılıp insanlar dilenci konumuna düşürülüyor anlamadım.

Denizbank alacağım 28 lira kaldı sizden. Onun da iadesini talep ediyorum. Ben sizin hem kredi kartınızı kullanıyorum hem de kredinizden faydalanıyorum. Daha neyin peşindesin? Parça parça iade mi olur ?

Yusuf 95 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf21 Mart 2014

    Artık ilgilenme ve cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorlar. Bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz?

  • Denizbank Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimiz Sn Yusuf T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön