Denizbank Burs Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı.

Yagmur A. |

Antalya Çallı şubesinden 30/10/2012 tarihinde Akdeniz üniversitesi destekleme vakfı için hesap açtırdım. 5/02/14 hesap işletim ücretlerini iadesini istedim. Gişeden hesap kapatıldığı için oraya yönlendirildim orası da bireysel banka şefine yolladı. Görüştüm bilgilerimi aldı hesap kapatılmayacak iadeden sonra kapatılacak diye bilgi verildi. Bende gişede kapatılması için dilekçe olduğunu belirtim oda dilekçeyi alırım dedi. Bende güvenip çıktım 5 şubat akşamı Ankara'ya geldim. Buradan 12 şubatta bilgi için Denizbank'a gittim hesabın kapatıldığı belirtildi. Çallı'dan aynı hesap açılsın iade yapılır açılmazsa iade olmaz dedi. 20 şubatta h** hanım iade olmaz dedi. Denizbank'ın eğitime verdiği değer bu kadar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yagmur A.
  04 Mart
  20:08

  24/02/2014 de bana atılan maıl de bu işlemin normal olduğunu söylüyorsunuz hesabımı incelemiş olsaydıgınız burs hesae bı oldugu acık. burs için hesap açtırmaya geldiğimde burs evrakları tam dı bu bılgıyı ılk önce verılmıs olsaydı bankanızı aracı kullanmazdım.ben sadece anlamadığım banka şubesi bireysel şefi bu alınan ücretlerin iadesi yapıldığı söylerken nasıl oluyor şuan yapılmıyor.hesap ücretlerini kişiye özel iade etmeyin

 • 24 Şubat
  14:27

  Müşterimiz Sn Yağmur A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801