18 Şubat 2013

Denizbank Bu Çağda Bu Hız!

Bir şüphe üzerine internet bankacılığına kapattığım hesabımın 15.01.2013 tarihli dilekçemle tekrar internet bankacılığına açılmasını istedim. Sonuç alamayınca 06.02.2013 tarihli dilekçemle durumu tekrar bildirdim. Denizbank Çanakkale Şubesine çağrıldım. İmzam alındıktan sonra internet bankacılığı hesabımın hemen açılacağı söylendi. Yine sonuç çıkmayınca durumu 444 0 801 nolu telefondan banka müşteri memnuniyeti departmanına ilettim. İlk dilekçem üzerinden 34 gün geçmesine rağmen hala internet bankacılığı işlemleri yapamıyorum.

Reklamlarda herşey çok güzel ama gerçekler öyle değil. Bu çağda müşteriye 34 günde yardımcı olunamıyorsa, o reklamlar insanları yanıltan içerikle hazırlanıyor demektir.

Müjdat 42 Okunma

Cevaplar

  • Müjdat19 Şubat 2013

    Banka yönetimi 444 0 801'in bir işe yaradığını düşünüyor olsa gerek. Dilekçe de yazdım, "Önce Müşteri" hattını da aradım, banka şubesine de gittim, 34 gün ilgilenen olmadı. Ancak "şikayetvar" sitesine bildirir bildirmez cevap verildi. Hayret doğrusu. Müşteriye gereken değer verilse, sorunu çözülse başka platformlarda hakkını aramaya kalkar mı? Banka, 3 kez dilekçe ile 4 kez telefon ile bir kez de şubeye giderek durumumu bildirdiğimde şikayetimi dikkate almalıydı.

  • Denizbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Müjdat Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön