03 Temmuz 2014

Denizbank Borcu Ödediğim Halde İcra Takibi Kaldırılmamış Görünüyor!

2008 yılında yaşanan ekonomik kriz nedeniyle bir dönem sıkıntıya düşüp borçlarımı ödeyememiştim. Bu nedenle Denizbank haklı olarak icra takibi başlatmıştı. Sonra durumum düzeldi ve borçlarımı faiziyle birlikte ödeyerek kapattım.

Aradan yıllar geçmesine rağmen herhangi bir bankaya kredi başvurusu yaptığımda Denizbank'ın icra takibi halen aktif görünüyor ve benim kredi kullanmama engel teşkil ediyor.

Denizbank ve avukatlarıyla bu konuyu defalarca kez görüşmeme rağmen beni haksız yere mağdur eden sistemdeki bu kayıtları kapatmıyorlar.

İbrahim 735 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim08 Temmuz 2014

    Yaşadığım sorun aynen devam ediyor.

  • Denizbank Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn İbrahim A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön