Denizbank Borçlu İken Mağdur Olmak!

Burak Haşim G. |

Denizbank'a olan borcumu yapılandırmak için defalarca şubeye ulaşma çabamdan sonuç alamamış ve buradan şikayetimi yazmıştım. Borç yapılandırması için hesabımın bağlı olduğu şubeye, başka bir şube aracılığı ile başvuruyu imzalayıp tamamladım ancak "genel müdürlük onaylamadı" deyip işleme koymadılar. Şimdi ise dosyayı avukat aracılığı ile icra mahkemesine yönlendirmiş bana 12 Ağustos gününe kadar borcun tamamını tek seferde ödemekten başka alternatifim olmadığını söylüyorlar. Üstelik dosyamda "24 aylık yapılandırma teklifi sunulmuş" gibi yalan bir ibare var. Şimdi bu borcu yapılandırmaları için hukuk bürosuna yalvardım çünkü ben yurt dışındayım ve borç yüzünden ailemin evine haciz gelmesini istemiyorum. Borcun yapılandırılması için bankanın genel müdürlüğüne e-posta yazdım ancak hukuk bürosu ile irtibata geçmem gerektiği yazan hazır metin bir e-posta ile yanıt verdiler, mağdurum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Haşim G.
  11 Ağustos
  09:44

  Borç yapılandırması için 1 yıl evvei şubeler aracılığı ile 2 defa başvuruda bulundum reddedildim, söylenildiği gibi 24 aylık taksitlendirme sunulmuş olsaydı borcumu öderdim -ki ödeme niyetindeydim ben talepte bulundum ama bana böyle bir imkan sunulmadı. Ailemin mağdur olmaması için bu konuda inisiyatif kullanıp ödeyebilmem için lütfen borcumu taksitlendirin...
  Teşekkür ederim...

 • 10 Ağustos
  10:05

  Müşterimiz Sn Burak Haşim G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801