24 Eylül 2013

Denizbank Borç Kaydını Güncellemiyor!

Denizbank kadar müşterilerine karşı ilgisiz duyarsız banka görmedim. Sadece müşterileri mi hayır çünkü adamlar kendi işlerini bile yapamıyorlar. Bursa/İnegöl şubesinden 24/04/2007 tarihinde çektiğim tüketici kredisini 21/05/2009 tarihinde kapattım. Borcu yoktur yazısı aldım. 15 gün önce başka bir bankadan kredi çekmek istedim fakat 16. 00 TL'lik bir cezam olduğumdan dolayı kredi vermediler.

Bundan dolayıdır ki bugün Bursa İnegöl Denizbank şubesi ve müşteri hizmetleri de aynısını söyledi.Sayın Denizbank yetkilileri KKB ekranına Allah rızası için bir bakında güncellemenizi zamanında yapın. İki yıldır hiç mi güncelleme yapmadınız? Lütfen benim o borcumu silin oradan. Sizin yüzünüzden mağdurum.

Yusuf 96 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn Yusuf D. Müşterimizin bildirimi tekrar değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  • Yusuf 14 Ekim 2013

    adamlar ismimi bile dikkate alıp doğru yazma gayretinde değiller.ne diyeyim allah bildiği gibi yapsın sizi

  • Denizbank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Yakup D tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön