Denizbank Bonus Puanları Yatırılmadı.

Tolga D. |

Kasım ayındaki Fırsat kampanyasından faydalanmak istedim, kampanyaya göre beyaz eşya alışverişlerinden %10 bonus kazanılabilecektir (internet alışverişleri dahil). Bende Kliksa üzerinden buzdolabı satın aldım. Şimdi banka bu işlemimi geçerli saymıyor, çünkü yaptığım alışveriş beyaz eşya kategorisinde değilmiş!

Kliksa bir online alışveriş sitesi ve şartlara göre online işlemlerde dahildi. Beni Kliksa'nın hangi kategoride olduğu ilgilendirmez, ben zaten bilemem her alışveriş sitesinin hangi kategoride olduğunu. Şartlara göre tamamen doğru bir alışveriş yaptım ve puan almaya hak kazandım ama Denizbank puanları vermemek için kampanya şartlarında olmayan maddeleri öne sürüyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga D.
  09 Aralık
  14:25

  Banka tarafından mailime olumsuz dönüş yapıldı, bende Türkiye Bankalar Birliği'ne başvurdum. Hakkımı orada aramaya devam edeceğim.

 • 08 Aralık
  10:24

  Müşterimiz Sn Tolga D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801