18 Ekim 2016

Denizbank Bonus Puanları Vermiyor....

Eylül ayındaki Denizbank paracard okul kampanyasına katılmış ve olması gereken tarihlerde 10 defa 100 TL ve üstünde alışveriş yapmış olmama rağmen 100 TL bonus yatması gerekirken 40 TL bonusunuz yattı. Açtığım şikayet kaydına da yatması gereken tüm puanlar yatırılmıştır diye mail ile geri dönüş yaptılar. Neden eksik yaptığına dair bir açıklama yok. Açıklayamazlar çünkü. Amaçları puanın üstüne yatmak sanırım. Koskoca Denizbank'a yakıştıramadım. Gerekirse Hakem Heyeti'ne kadar gidip hakkımı arayacağım. Eksik puanın yatırılmasını bir kez de buradan talep ediyorum.

Nazmi 480 Okunma

Cevaplar

  • Nazmi20 Ekim 2016

    Şaka gibisiniz. Ya tamam bir daha kampanyanıza falan katılmayız. Okul kampanyasından puanlarım yatmadı diye buraya yazıyorun telefonda kaç kişiye söylüyorum, "sanal kampanyasına... Dolayı puanlarınız yüklenmemiştir" diye cevap geliyor. Arkadaşım "okul kampanyası" okulllll. Ya altı üstü hak kazandığım puanı vereceksiniz. Yaptığım telefon görüşmesinin ve ayırdığım zamanın haddi hesabı yok. Lanet olsun böyle işe.

  • Nazmi19 Ekim 2016

    Herhangi bir dönüş olmadı daha. Bekliyorum.

  • Denizbank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Nazmi Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön