13 Haziran 2015

Denizbank Bonus Puanın İade Edilmesi!

5200-***-***-4587 GS Bonus kredi kartımda bulunan 198.70 TL tutarında ki Bonus puanım kredi kartım banka tarafından haksız ve hukuksuz biçimde iptal edilmesinden dolayı kullanamadım. Bu puanın 50 TL tutarlık kısmı süreli olan kampanyadan kazandığım tutar olup 15.06.2015 tarihinde kullanılamamasından dolayı geri alınacak.

Kullanmamın engellenmesinden dolayı bu puan tutarının karşılığı olan TL bakiyenin tarafıma iade edilmesini eğer aksi durum gerçekleşirse yasal hakkım olan tüketici hakem heyetine başvuracağımı BDDK yönetmeliği ve ilgili yasalar tüketici olarak tarafımı haklı görmesinden dolayı yaptırıma maruz kalacağınızı bildiriyorum.

Nesibe 273 Okunma

Cevaplar

 • Nesibe 01 Temmuz 2015

  Eksik yatırmanızdan dolayı kalan 140 TL'yi elden ödemek sureti ile tarafıma yapılmasını ve kesilen hesap işletim ücretinin de haksız olarak yapılmasından dolayı iade edilmesini aksi takdirde bütün yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

 • Nesibe 01 Temmuz 2015

  29.06.2015 15:24 te vadesiz hesabıma puanla ilgili olarak 58.70 TL tutar yatırılmış puan tutarım ise 198.70 TL idi yani 140 TL gibi bir rakam eksik yatırılmış ayrıca bana sorulmadan vadesiz hesabıma yatırılıp aynı anda hesap işletim ücreti olarak 10.48 TL gibi bir meblağ da hesabımdan alınmış. Bankanızla bu sorunları yaşayacağımı bildiğim için daha öncesinden vadesiz hesabımı internet bankacılığından kapattırmayan sisteminiz nedeniyle hızlı destek birimine vadesiz hesabımı aktif olarak kullanmadığımı bu nedenle kapatmanızı istiyorum diye söylediğimde kapatamadığını belirtti. Şu anda görüyorum ki kapatmak istenmemiş hesabıma para girişi yapıldığı an hesap işletim ücreti kesilmek için.

 • Nesibe 18 Haziran 2015

  Hala bir gelişme olmadı ve BDDK ya şikayet başvurumu yaptım hakkımı her fırsatta savunacağımı bilmenizi istiyorum.

 • Denizbank Temsilcisi13 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Nesibe Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön