26 Ekim 2016

Denizbank Bonus Kredi Kartı İptalindeki Kart Aidatı Sorunu.

Denizbank tarafından aldığım Bonus kredi kartımı iptal ettirmek istiyorum. Kredi kartını 2016 senesi içerisinde hiç kullanmadım mevcut borcu da yoktur. Fakat sürekli olarak kredi kartı aidat ücretini öderseniz kapatırız diyorlar. Ben kullanmadığım herhangi bir hizmet de almadığım kredi kartımı borcum olmadığından para vermeden kapatmak istiyorum banka bu işlemi yapmamaktadır. 12 ay boyunca kullanma taahhüt vermişim peki 12 ay sonunda para istemeden kapatacak mısın Denizbank!

Halil 48 Okunma

Cevaplar

  • Halil 23 Kasım 2016

    Herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Bankanıza oluşturmuş olduğum şikayet dilekçeme de yasa gereği 7 iş günü içerisinde dönülmemiştir. Ayırca 03.10.2014 tarihli ve 29138 sayılı Resmi Gazete yayımlanarak yürülüğe giren Finansal Tüketicilerden alınacak ücretlere ilişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yöentmeliğin 11. maddesine göre Kesintisiz olarak, en az 180 gün süreyle hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kart kabul edilir ve bu kartlara hareketsiz kaldığı müddetçe yıllık üyelik ücreti yansıtılamaz. Lütfen gereğini yerine getirin beni daha fazla yormayın.

  • Denizbank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Halil Ü. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön