Denizbank Bonus Kampanyası!

Ercan A. |

Mesaj ile tarafıma iletilen ve katılım yaptığım 3×50 TL. Market alışverişi kampanyasından yapmış olduğum alışverişlerden tarafıma yatırılmayan bonus ile ilgili telefon görüşmeleri sonucunda çağrı marketten yapmış olduğum alışverişlerin market olarak kabul edilmediğinden yatırılmadığını öğrenmiş bulunmaktayım.

Yıllardır market olarak bir sürü şube ile hizmet veren kurumun tarihçesini okumadığımdan market sanarak alışverişleri gerçekleştirmiştim oysa ki. Bu nasıl bir yanıltmacadır. Bu banka ile ilgili kredi kartımı en kısa sürede iptal edeceğim ve hiçbir şekilde bir daha da yakından uzaktan ilişiğim olmayacaktır.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan A.
  11 Mayıs
  21:05

  Müşterileri şikayet durumuna düşürmeden halledilebilecek bu gibi ucuz durumlar için önlem alamayan kurum lara söylenecek pek bir şey yok. Tekrarlanmaması dileği ile şikayet var a teşekkürlerimi sunarım...

 • 11 Mayıs
  13:16

  Müşterimiz Sn Ercan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801