20 Ocak 2014

Denizbank BKM Express Kampanyası Puanlarım Yüklenmedi!

BKM Express kampanyası dahilinde N11.com'dan BKM Express kullanarak alışveriş yaptım ve puanlarım yüklenmedi. Şikayetime gelen cevap ise BKM Express'e üye olmadığım söyleniyor? Nasıl bir banka anlamadım, ödemenin hangi kanal üzerinden yapıldığını bile tespit edemiyorlar.

Denizbank müşteri temsilci alışveriş doğuş diye gözüküyor diyor BKM gözükmüyor diyor! İki saat BKM Expresin ne olduğunu anlatmaya çalıştım fakat hala alışveriş sitesi olarak sanıyorlar ve benden şimdi üye olduğuma dair belge istiyorlar komediye bak? Nasıl bankacılık yapıyorlar puan vermemek için her türlü şeyi yapıyorlar!

Yakup 131 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Yakup S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön