26 Ekim 2016

Denizbank Bilgim Dışında Para Çekilmesi.

İnternet bankacılığından hesaplarımı kontrol ettiğimde bilgim dışında' maxi KOBİ ' adı altında hesabımda para olmadığı halde eksi duruma düşürerek KMH kullandırımı yapılarak 446 TL parayı çekmişler. Banka ile iletişime geçtiğimde bilgi mesajı gönderiyoruz dediler. Bilgi mesajı da gelmediğini teyit ettim. Şimdi soruyorum bu parayı ne hakla çektiniz? Ticari kredi kullanımı yaptığımı söyleyerek parayı iade etmiyorlar... Zaten kredi çekerken masrafları düşüyorlar.

Eray 511 Okunma

Cevaplar

  • Eray 27 Ekim 2016

    Olumsuz yanıt vermekten bıkmadılar. Anlamadıkları konu ise zaten haberim olmadan ve onayım alınmadan bu işlemi yapmaları. Ve bahsettiğiniz maxi KOBİ kampanyasında benim işime yarayacak hiçbir şey yok. Çek senet havale EFT vs vs... Hesabımı eksiye düşürmeye hakkınız da yok. Tamamen keyfiye para çekiyorsunuz. Eksi hesabı da 1 ay içinde ödemem gerekiyor. Çektiğim kredinin yüzde 30 u bu sayede havaya gidiyor.

  • Denizbank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Eray U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön