23 Şubat 2015

Denizbank Bilgim Dışında Bütün Kredi Kartlarımı İptal Etti.

Denizbank 20/02/2015 tarihinde kullanmakta olduğum kredi kartlarını hiçbir gerekçe olmadan, talimatım ve bilgim dışında iptal etmiştir. Bu konuda neden iptal edildiği ile ilgili de ne şube ne genel merkez bir bilgi vermemektedir. Etrafımda Denizbank'ın ne kadar müşteri memnuniyetinden yoksun bir banka olduğunu söylerlerdi de ben bankamı savunurdum.

Artık ben de Denizbank'ın ne kadar amatör, küçük ve müşterisine değer vermekten uzak bir banka olduğunu anladım.. Kredi Kartlarımın neden iptal edildiği ile ilgili mantıklı bir açıklama bekliyorum ya da kartlarımı tekrar açılsın. Aksi halde Denizbank'taki bütün hesaplarımı kapatırım. Bu konuda hiçbir şüpheleri olmasın.

Mustafa 376 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Mustafa A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön