04 Temmuz 2014

Denizbank Bilgi Vermeden İşlem Yapıyor.

Denizbank yazmışsınız merkez bankasına ödendi bildirildi. Ne zaman bildirdiniz? 26 .06 . 2014 risk merkezinden rapor aldım tahsil edildiği yıl ay ibaresinin al boş ben size başvuru yapınca mı bildirdiniz, yoksa neden yıl ay ibaresinin altında ödendiği yazmıyor?

Bir avukatla görüştüm yasal yola başvuracağım. X bir banka avukatı kim görüşmüş kiminle görüşülmüş, kime haber verilmiş görüşen banka yetkilisi telefon görüşmeleriniz yasa gereği kayıt altında oluyormuş öyle diyorsunuz ya benim işimi çözmediğiniz taktirde mahkemeye başvurulacaktır. Denizbank genel müdürlüğünün dikkatine.

Mehmet 708 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 22 Temmuz 2014

    deniz bank herseyi sıfırrrr

  • Mehmet 13 Temmuz 2014

    deniz bank her seyiyle sıfırr

  • Denizbank Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön