Denizbank Ben Borcumu Kapatmaya Gidiyorum Onlar Yeni Borç Çıkartıyor!

Yusuf Y. |

Denizbank' tan 15.000 TL para çektim ve bu parayı 7.500 TL artı işletme kartı üzerinden 7,500 TL olarak verdiler ben esnafım post makinam 2 sene Denizbank'a çalıştı ayrıca kredi için yatırdığım paralarda cabası 2 krediye 2,800 TL borcum varken banka bana toplamda 10,000 TL borç çıkardı ben bunu kabul etmiyorum.

Benim KMH hesabımı neden kapatmayıp kredi borcunu kapatıyorlar peki neden bana borcum bitmesine yakın bunu söylüyorlar bu kadar borç nasıl birikir ödediğim gün bile faiz yemişim ne kadar tuhaf bir sistem buna rağmen bütün borcu kapattım. Şimdi yeni ekstre göndermişler. KMH borcunuz var diye bu nasıl bir durum nasıl bir banka gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Y.
  28 Haziran
  22:58

  kesinlikle bir daha tercih etmem çünkü çok haksız sistemle benden 2.800 tl yerine 10,00 tl aldılar canımı çok yaktılar özellikle benim paraya ihtiyac duyduğum çok sıkıntılı zamanlarımda bir de mesaj göndermişler alttaki gibi inceleme yapılıp size dönülecektir diye hani nerede nezaman döneceksiniz

 • 22 Mayıs
  09:41

  Müşterimiz Sn Yusuf Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801