09 Temmuz 2013

Denizbank Belge Vermeme!

Denizbank Kemal Paşa şubesinden kredi kullandım. Bununla beraber kredi kartı verdiler. Kredi kartı borçlarımı düzenli olarak yatırmaktayım. Buna rağmen bana 8.000,00 TL borcun var diyerekten avukata verdiler. Borcumu kontrol etmek için bankadan hesap ekstresini defalarca istememe rağmen bana vermek istemediler.

Söz konusu bu banka elinde hiç bir delil olmadan beni borçlu çıkarmıştır. Denizbank' ın yapmış olduğu resmen haksızlıktır. 2 sayfa borç dökümü için benden 50 TL talep ettiler. Borcumu ödemek için bana belge vermekten imtina etmesi bu bankanın müşterilerini soyduğu anlamına gelmektedir, gayri hukukidir.

Musa 46 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimiz Sn Musa B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön