10 Aralık 2014

Denizbank Başvurduğum Tarihteki Kredi Faiz Oranı Uygulanmıyor.

7.12.2014 tarihinde web kredi başvurusu yaptım. 12200 TL kredi onayı geldi. Başvuru yaptığım tarihte kredi faizi 0,99 idi. Bugün esenler şubesine kredi için işlemleri yapmaya gittiğimde kredi faiz oranının 1,43 olduğunu söylendi. Neden başvuru yaptığım tarih ve şartlarda kredi kullanamıyorum.
İkinci olarak, bu durumda diğer kredi kampanyanız olan Facebook krediye döndürelim dedim, fakat şube sistemden yapılamaz dedi. Bunun üzerine bilgi alarak krediyi iptal edip tekrardan Facebook kredi kampanyasına başvurmak istedim. Bu seferde sistemden daha önce kredi başvurunuz mevcuttur, başvuru yapamazsınız diye uyarı alıyorum. Her türlü mağdur durumda olan benim. Lütfen bu konuya bir çözüm bulur musunuz.

Zafer 448 Okunma

Cevaplar

  • Zafer01 Nisan 2015

    Hiçbir değerlendirme vs.. yok. Sadece laf olsun diye buraya bir cevap yazıp bırakılmış. Bankadan hiçbir türlü geri dönüş olmadı.

  • Denizbank Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Zafer D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön