12 Mart 2014

Denizbank Bartın Şubesi Sorunlu Bankacılık!

Denizbank Bartın Şubesi müşterisiyim, şu ana kadar yapmış olduğum tüm işlemlerimde sorun yaşamış ve bu sorunu bir türlü halledememiş bulunmaktayım. En son yaşadığım otomatik ödeme talimatı ile vermiş olduğum telefon faturalarının kartın müsait olmasına rağmen işlemlerin gerçekleşmediği ve bu nedenle aylık gecikme oluştuğu tarafımdan farkedilmiştir.

Şubeye başvurduğumda mantıklı bir açıklama bulunmadığı ve nedeninin de bulunamadığı beyan edilmiştir. Ticaretle uğraşan ve bu tür ödemelerin tarafımızdan günü gününe olmasına dikkat edildiği halde bankanız nezdinde verilmiş olan sorumluluğu yapmayan bankacılık anlayışınızı kınıyorum.

Sencer 117 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimiz Sn Sencer T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön