26 Mart 2013

Denizbank Avukat Mesajı!

Mesajı aynen yazıyorum. ''Kredili Mevduat hesabınıza 20 TL ödeme yapılmaması durumunda dosyanız avukata devredilecektir. Bugün son gün AV. ***** *****. ''Banka müşteri hizmetlerini aradığımda kredili mevduat hesabımın son ödeme tarihinin 29. 03. 2013 tarihi olduğu gecikmiş bir ödeme söz konusu olmadığını öğrendim.

Sormak istiyorum nasıl bu şekilde yönetimle bu kadar büyük finansal bir kurumu yönetebiliyorsunuz. Yarım günümü bu gelen mesajın ne olduğunu anlamakla geçirmek zorunda mıyım. Personelinizi seçerken daha dikkatli davranın vakit nakittir . .

Bade 415 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Bade V. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön