19 Nisan 2013

Denizbank Atm Maaşımı Vermedi Müşteri Temsilcisi Yardım Etmedi!

12. 04. 13 tarihinde saat 21:00 civarında Ankara Sincan Vatan caddesinde bulunan bağımsız atm'nizden maaşım yatıp yatmadığına bakmak için kartımı Atm'ye taktım. Yaklaşık 2 dakikalık beklemenin ardından Atm'ye kartımı verdi nede benden şifre istedi. Hiçbir şey olmamış gibi normal ekrana döndü.

O gece maaşım yatacaktı ve yattı da. İnsanlara verilmiş ödeme sözlerimin olması nedeniyle benim cumartesi günü parayı çekmem gerekiyordu. Birkaç defa çağrı merkezini aramam rağmen yapacakları birşey olmadığını söylediler.

Sizin yüzünüzden ben mağdur oldum. Çağrı merkezi çalışanların alakasız konuşmasına sinirlenerek nokia 63610 i marka telefonu fırlattım. Benim telefonumu bana tekrar alın.

Sinan 65 Okunma

Cevaplar

  • Sinan23 Nisan 2013

    ne oldu yani şikayetim çözülmüş mü oldu?bana herhangi bir bilgi verilmeden nasıl çözülüyor?neden sorun yaşayan zarar gören ben oluyorum benim zararımı kim karşılayacak?bu mudur müşteri memnuniyeti?aynı atm bu sefer 20 tl'mi yuttu ve geri vermedi bunun nasıl çözeceksiniz?

  • Denizbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Sinan V. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön