Denizbank Arnavutköy Şube Personeli Çok Kaba!

Sezgin D. |

Biz ablamla araç aldık, krediyi oradan aldık. Belirli sorunlar yaşadık kredimizi ödedik ama. Fakat kaskoyu anlaşmalı şirket atlamış yapmamış. Bu bankada 800 1000 TL kaskoyu en yüksek oranla bizim onayımız olmadan tam 3716 TL'ye yapmış.

Hadi mecbursun önceki kasko şirketimizi ara yaptır. Onlar direk yapar anlaşmamız var. Ablamın sağlık sorunları nedeniyle ilgisiz oluşundan prim alarak 6 bin borcu kalmış araca hurdası bile 10 bin yapar (40 bin TL' araç) 4 bin liraya nasıl hangi vicdan hakla kasko yaparsınız. Sırf limit doldurmak için en yüksek indirimsiz, hasarsızlık indirimi kullanmadan kandırırsınız.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin D.
  06 Kasım
  16:12

  Arkadaşım hadi dolandırdın kota için insanları kandırıp onay olmadan o kaskoyu kestin. Vicdanın o rakamı acımadı. Şimdi 1 aydan fazla süremiz var sattık. Kaskoyu iptal etmiyorsun. 300 400 lira cepa atıyorsun resmen... Dilek hanım diye biri var. 55 kez aradım ulaşamadım gittim arayacağım dedi nerede?. 3 haftadır onlarca yüzlerce kez aradım şubeye dönüş yapsınlar diye mail attırdım... Ama dönende yok telefonu açanda yok. Bu nasıl şirket koskoca bir dev banka telefonu açan yok. İnsanları dolandırıyorsunuz. Önce kurumsal şirket olarak telefonlara bakın. Kasko iptal edemeyebilirim diyor ama şirket 1 gün bile kalsa hakkınız almalısınız diyor. Denizbank Arnavutköy şubesi uzak durun ocağınız söner

 • 04 Kasım
  14:22

  Müşterimiz Sn Sezgin D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801