Denizbank Alışverişimi Taksitlendirme Yapmamış!

Ramazan T. |

Arkadaşım olan H****'a ait kredi kartı ile GittiGidiyor sitesinde ayda 316 TL taksit ile GittiGidiyor.com adlı siteden Samsung Note 5 cep telefonu aldım. Ama arkadaşıma gelen banka ekstresinde taksit yapılmamış gözüküyordu. Arkadaşım bankaya müracaat etmiş ama bir sonuç alamamış. Madem taksit kabul etmeyeceklerdi neden site ile anlaşma yapıyorlar? Ondan sonrada alışveriş yapılıyor banka taksit yapmıyor. Suçu da siteye atıyor, taksit onayı olmamış diye. Oysa ürünü aldığımızda site taksiti onayladı çünkü cep telefonuna şifre geldi. Bankadan şikayetçiyim! Şimdi ben 1900 TL parayı nasıl peşin ödeyeyim?

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan T.
  23 Mayıs
  16:02

  nasıl bu banka GittiGidiyor adlı site iel anlaşma yapıyor taksit konusunda ama alışveriş yaptıktan sonra taksitledirmiyor resmen kazıklıyor insanları aldatıyor işi üçkağıda getiriyor kardeşim taksitlendirem yapmayacaksan ne diye anlaşma yapıyorsun insanlarıdamağdur ediyorsun yazıklar olsun sizin gibi bankacılığa

 • 11 Mayıs
  10:15

  Müşterimiz Sn Ramazan T.tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801