07 Nisan 2015

Denizbank 8 Aylık Hesap İşletim Ücretini Bir Günde Kesmiş!

Kredili mevduat hesabından taksitle kredi kullandığım hesabıma her ay ödeme yapıyordum ve bir kesinti olmuyordu. Fakat son ay taksiti için yatırdığım bütün parayı Denizbank 2014 Ağustos ayından itibaren tüm hesap işletim ücretlerini yansıtarak kesmiş ve taksit yine kredili mevduat hesabından ödenmiş.

Eğer hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmeye başlanacaksa bu bana bildirilmeliydi. Bu konuda yetkililerden yapılan yanlışlığın düzeltilmesini ve kesilen hesap işletim ücretlerinin iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde bilgim dışında yapılan bu kesintiler için yasal yolla hakkımı arayacağım.

Selman 224 Okunma

Cevaplar

  • Selman15 Nisan 2015

    Herhangi bir geri dönüş almadım. Cevabınızı beklemekteyim.

  • Denizbank Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Selman Ü. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön