14 Mayıs 2013

Denizbank 6 Senedir Kullandığım Kredi Kartından, İlk Yıl Kart Ücreti Kesti!

6 Senedir Deniz Bonus Clasic kredi kartını kullanmaktayım. Hiçbir talebim olmamasına rağmen DenizBank tarafıma Deniz Bonus Trink Plus kredi kartı gönderdi. Müşteri Hizmetlerini aradığımda harcamalarımn ve ödemelerimin sayesinde bu kartı gönderdiklerini bildirdiler. Görüşmede üstüne basa basa extra bir para ödeyip ödemeyeceğimi sorduğumda hiç bir ücret ödemeyeceğimi söylediler.

Nisan ayı ekstremi kontrol ettiğimde İlk Yıl Kart Ücreti adı altında küçükte olsa bir para kesildiğini gördüm. Müşteri Hizmetlerini aradığımda durumu anlattım ve geri ödeneceği konusunda bilgi aldım. Bugün tekrar aradığımda bu ücretin geri ödenmeyeceği bilgisi tarafıma verildi.

Seyda 34 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Şeyda Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön