24 Nisan 2014

Denizbank 55 TL Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

19 mart 2014 tarihinde Denizbank müşteri temsilcisi ile görüşme yaparak tarafımdan kesilen 55 tl'lik kart ücretinin iadesini istedim. Ücretin kesildiğini geç fark ettiğimi de belirttim. Hatta bu nedenler ile kartımın iptalini istedim. Ücretin iade edileceğini ve nisan ekstremi takip etmemi istediler bunun üzerine iptal kararından vazgeçtim. Ancak nisan ayında geri ödeme olmadığı gibi görüştüğüm müşteri temsilcisi yapacak bir şeyleri olmadığını banka şubesi ile görüşmemi istediler.

Şimdi hangi görüşmem bankanın kararını yansıtıyor ya da benimle dalga mı geçiyorsunuz? Mayıs ekstremde geri ödeme olmazsa kartımın iptalini isteyeceğim. 55 tl'yi de almak için de yasal yollara başvuracağım.

Salih 153 Okunma

Cevaplar

 • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Müşterimiz Sn Salih Ç. tarafından 24.04.2014 tarihinde iletilen bildirime aynı gün e-posta ile bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sizi tekrar bilgilendireceğiz. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

 • Salih07 Mayıs 2014

  "bankamıza 24.04.2014 tarihinde iletmiş olduğunuz talebiniz olumlu olarak sonuçlanmıştır.Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Bilgilerinize sunarız."diye bir mail geldi ancak mayıs ektresinde de geri ödeme yok.Kesinlikle iptal ediyorum.Yeter artık dalga mı geçiyorsunuz?

 • Salih01 Mayıs 2014

  tarafıma bir mail geldi sadece mayıs ayını bekliyorum.arama nezaketinde bulunulmadı tabii.

 • Denizbank Temsilcisi24 Nisan 2014

  Müşterimiz Sn Salih Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön