05 Nisan 2013

Denizbank 1 Kişiye Verilen İpoteğin Başkası Tarafından Banka Aracılığıyla Kullandırılması!

2010 yılında Denizbank' tan ipoteğime karşılık başka 1 kişiye kredi kullandırıldı. şahıs ipotek verdiğim kredinin borcunu ödedi ama aynı kişi aynı bankadan daha önce başka birisine kefil olmuş ve kefil olduğu kişi borcunu ödememiş. banka da bana diyor ki senin ipotek verdiğin kişinin bankamıza başka bir krediden dolayı borcu var ve ipoteğinize işlem yapacağım diyor.

Tek bir hatamız var tapuda ipoteği verirken ipotek maddesinin birinde diyor ki doğmuş ve doğabilecek bütün borçlara bu ipoteğe işlem yapılır diyor. tabi mahkemelik olduk ama bu mahkemenin yaptığı hukuka uygun mu yoksa değil mi öğrenmek istiyorum. Avukatımız sorun olmadığını söylüyor dava ile ilgili bir sıkıntımızın olmadığını söylüyor.

Sadık 77 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Sadık G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön